Choď na obsah Choď na menu
 


Zbaľ ho za 5 minút!

13. 11. 2009
  • Obrázok
  • Zveď ho očami - Dlhé a veľavravné pohľady chalanov zaberajú! Dívaj sa uprene do jeho očí, a keď sa na tebe zastaví pohľadom on, nežne ich sklop a pohľadom hanblivo uhni. Nabudúce sa vydrž dívať do jeho očí, kým neuhne on. Bude z teba zmatený a nevyzná sa v tebe, a to je dobre!
  • Úsmev - Hádžete na seba dvojmyselné pohľady a je jasné, že sa nebudeš popritom tváriť ako terminátor, ktorý sa chystá zabiť úhlavného nepriateľa. Prirodzený úsmev pomože uvoľniť napatie a jeho uistí, že ti je sympatický. Ak sa usmeje aj on na teba, je to potvrdenietoho, že sa chytil!
  • Vlasy - Prehoď si vlasy a odhaľ svoj povabný krk, tak dáš celému tomuto laškovaniu erotický náboj, ktorý z neho nespraví iba bežnú epizódku.
  • Žmurkni - Hravé, samopašné a očarujúce. Žmurknutie ho ešte viac vyvedie z konceptu a ešte viac sa mu bude páčiť pokračovať v tejto hre. Každý chalan je totiž dieťa, ktoré sa rado hrá, a v každom, aj v tom najhanblivejšom chalanovi sa skrýva lovec!
  • Vyštartoval po tebe? Maj pripravený malý šikovný papierik so svojím číslom, ktoré mu dáš do ruky. Keď nevyštartoval, vyštartovať možeš ty po ňom, ak za to stojí. Použi svoju mini vizitku a rýchlo preč. Keď sa ozve, vieš, že balenie bolo úspešné!

 

zdroj: http://oursweetblog.blog.cz

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

.................................

(petra, 2. 2. 2011 14:13)

šak ale mysliš že by ti niečo povedal?? cez telefon to je lepsie lebo nazivo by sa asi hanbil :)

Nerozprávam kraviny

(Hamandeggs, 7. 7. 2010 23:00)

Samozrejme, že zbaliť ho zbalíš. Také niečo dokážem aj ja. Len potom ide už ďalej aj o budovanie nejakého vzťahu, nielen povrchného a to je zas niečo iné. :)) To som myslela. Ale čo sa týka balenia, okej. Ale podľa mňa je blbosť podstrkovať mu číslo, nech ma rovno osloví nie? :D

blah blah blah

(fashiongirl, 27. 6. 2010 20:06)

ok.laska neni hra ale tiez neni taka hrozna tak nevipravaj kravini!!!!!!ocami a usmewom sa mi to podarilo!!! mam chalana a tieto tipi fakt funguju,ak mas niake sebavedomie. diewcata.....

Láska nieje hra

(Hamandeggs, 2. 4. 2010 22:25)

Kedy sa dievčatá naučíte, že láska nieje hra? Citujem: "...ešte viac sa mu bude páčiť pokračovať v tejto hre." To sa akurát dovediete k jednému veľkému sklamaniu, totiž možno nachvílku pristúpia na túto hru, ale nebude to trvať dlho, oni veľmi dobre vedia o čo Vám ide.