Choď na obsah Choď na menu
 


Čelenky a melír

13. 11. 2009
Čelenky

 

Čelenka nepristane každému
Ako prvé si musíte uvedomiť, že nie každá módna vychytávka je pre všetkých. Objektívne posúďte, či sa čelenka bude hodiť aj vám a ak áno, neváhajte s jej kúpou. Predovšetkým ženy s okrúhlou tvárou by mali poriadne zvážiť, či im tento doplnok zbytočne nerozšíri tvár ešte viac.

Jej výhodou je...
Budeme hovoriť v množnom čísle, pretože čelenka má hneď niekoľko výhod. Po prvé, dámy, ktoré neznášajú, keď im v lete padajú vlasy do upoteného čela, si ich okamžite zamilujú. Rovnako dokážu skrotiť neposlušné pramene vlasov, ktoré najmä kučeravým typom lezú občas na nervy.

Okrem toho čelenky dodajú tvári správne letný výraz a pritom ich kúpa nie je pre peňaženku ani nijako extra zaťažujúca. Môžete si ich nakúpiť hneď niekoľko, tak aby vám každá perfektne ladila s oblečením.

Denne môžete nosiť veselé a pestré čelenky, ktoré vyznievajú v slnečných dňoch samopašne, ale zároveň príťažlivo. Večer ich vymeníte za elegantnejšie kúsky, ktoré sú vybíjané maličkými trblietajúcimi kamienkami alebo flitrami. Hitom sú strieborné a najmä zlaté čelenky, ktoré budú v lete dokonale ladiť s opáleným telom, správnym oblečením a ostatnými doplnkami.

 

ObrázokMelíry

Melír pre (skoro) každého
Cítiť sa atraktívna vám pomôžu aj nehynúce melíry. Je jedno, či je medený, červený, fialový alebo ružový. Každá si môže vybrať taký, ktorý sa jej najviac hodí a najviac páči. Dokonca nie je zakázaná ani ich kombinácia, vždy ale pozor na to, aby ste zachovali eleganciu a vkus.

Melír je cool už niekoľko rokov a je najlepšou cestou ako si osviežiť účes bez toho, aby ste do neho robili výrazné zásahy, ako strihanie, či komplexná zmena farby. Oživí vás a dodá vám iskru, je vhodný pre všetky vekové kategórie. Pozor však na poškodené vlasy. Tým by mohol nechtiac ublížiť, preto si najskôr vlasy dôkladne ošetrite a až po istom čase naneste melír. Výsledok istotne bude stáť za to.

 

 

Obrázok

Obrázok

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.