Choď na obsah Choď na menu
 


Líčenie do školy

22. 3. 2010

Nalíč sa správne!

Nevieš, ako sa máš nalíčiť do školy? Tu je pár mojich tipov, ktoré sú jednoduché a možno aj účinné!

- Tvár- Najprv si ju poriadne vyčisti. Ak máš akné, natieraj si tvár odporúčanými pasťami, vodičkami. Tvár si môžeš vyčistiť napríklad s Clean and Clear, ale na akné používaj niečo, čo ti odporúči doktorka. Po prečistení začni s make-upom. Dj si ho tam, kde tvoja tvár nie je dokonalá- napríklad na kruhy pod očami. Make-up si viac a viac rozmazávaj prstom až dostratena.

-Oči- Viečka natri najskôr pleťovou farbou a potom takou, akou chceš ty. Nepreháňaj to! Daj si napríklad biely alebo šedý odtieň. Odporúčam tieňovanie. Ďalej potrebuješ špirálu. Tá ti zvýrazní oči. Daj si ju aj na horné aj na dolné mihalnice. Ak si staršia, použi aj ceruzku na oči. Ak si ju chceš dať dole, daj si ju aj hore. Odporúčam: šedá, čierna, hnedá, tmavo modrá

-Pery- Daj si na ne priehľadný alebo, bledo ružový lesk a naň si môžeš dať tmavšiu kontúru (tiež lesk na pery). Veľmi dobrá značka je napríklad Miss spoty a nie je až tak drahá. Na  profesionálny make-up treba však použiť niečo kvalitnejšie. Pozor: Do školy si nikdy nedaj silný rúž. Pôsobí to moc vyzývavo a učiteľky ti môžu dať aj poznámku!!!

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

C.s 1.6

(Server, 2. 3. 2013 16:56)

Play this for CS 1.6 server admins are in full deployment, and very willing to play on it very well free VIP is a good server. IP address of the server 193.104.68.2:27035. Thank You.