Choď na obsah Choď na menu
 


Trend Jeseň/Zima 2009

12. 11. 2009

Trendy Jeseň/Zima 2009

 

V tomto období jesene a zimy sa oblečenie riadi hlavne tebou a tvojou osobnosťou. Je na tebe či si športový alebo skôr elegantný typ baby. Oblečenie sa musí páčiť hlavne tebe. Zaručene sú stale in skiny jeans kombinované s čižmičkami. Čižmy si zvoľ buď na podpätku alebo bez neho. Trendom sú aj čižmy nad kolená, no stále sa nosia čižmy aj pod kolená a hitom tejto jesene sú westernové čižmy s cvokmi, semišom atď. Krásne sedia aj čižmy nad členky. Aby ti bolo teplúčko obleč si budnu do pása.

Nohavice:

Obrázok 

 

 

Tieto tri typy nohavíc by nemali chýbyť v tvojom šatníku. Zaobstaraj si jedny vo svetlomodrej farbe, taktiež atramentovej a čiernej.

 

 

 

 

 Obrázok

 

Hitom tejto sezóny sú ,,potrhané" rifle. Samoztejme pod každou potrhanou časťou je podšívka aby ti bolo teplo. Ja jedny takého rifle mám a vyzerajú naozaj super aj ked v nich budeš pôsobiť trochu rebelky. K takýmto rifliam sa nehodia elegantné doplnky. Čiže si k nim zober nejaké športové čižmy a budnu

 

 

 

 

 

 

Čižmy:.
Obrázok Obrázok

 

 

 

 

Obrázok Obrázok

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Výber čižiem je len na tebe. Ak nerada nosíš podpätky, tak si kúp topánky na nízkom podpätku. Hlavnou zásadou je, aby si sa cítila pohodlne!

 

Bundy:

Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vyber si budnu, ktorá zvýrazní tvoje telo. Dbaj však radšej na kvalitu a teplo ako na výzor. Ak by si mala v budne vyzerať super a mala by si mrznúť, tak radšej zvoľ teplú budnu. Síce budeš možno vyzerať ako snehuliak ale aspoň podľa mňa je dôležité to, aby ti bolo dostatočne teplo.

 

 

POZOR! Vlastný článok!

Nekopírovať! Ak kopírujete, tak len so zdrojom!

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.